fbpx

+48 791 126 366

Sklepy internetowe

1. Sklepy internetowe to kierunek, w którym warto iść.


Sklepy internetowe to idealny sposób, aby zwiększyć swoją sprzedaż dzięki uzupełnieniu tradycyjnych kanałów sprzedaży czy dystrybucji. Posiadając sklep internetowy, mamy dostęp do wielu korzyści z tego wynikających: brak opłat za lokal czy media, nie opłacamy personelu. Dodatkowe udogodnienia w postaci płatności online za pomocą kart kredytowych czy bankowości online dają możliwość pobierania opłaty jednocześnie przy podjęciu przez Klienta decyzji o zakupie.

Obecność naszego sklepu internetowego w sieci, daje ogromne możliwości pozyskania nowych Klientów nie tylko z Polski, ale i ze świata. Dlatego warto wyróżnić nasz sklep na tle innych ofert, by jego skuteczność była jeszcze większa.

  UWAGA

 Głównym krokiem jest UWAGA, a konkretnie przykucie uwagi Klienta, który odwiedził Twój sklep internetowy. A przykuć można treścią, obrazem lub inną formą przekazu. My dokładamy wszelkich starań, byś został zapamiętany.

 

CIEKAWOŚĆ / ZAINTERESOWANIE

Tym razem podejmujemy wyzwanie polegające na   zainteresowaniu Klienta naszym produktem bądź usługą i wzbudzeniu ciekawości.

PRAGNIENIE

 Chęć pożądania danego produktu czy usługi to nasz kolejny priorytet. Świetnie jeśli to co oferujemy rozwiąże także jakiś problem Klienta.

AKCJA – REAKCJA

To etap, na który czeka każdy Sprzedający.   Doprowadzenie do momentu, w którym Klient   przechodzi do działania: złożenie zamówienia, wykonanie telefonu do firmy, napisanie maila czy dokonanie zakupu. W tym celu należy zastosować kreatywne i niekonwencjonalne Call To Action (wezwanie do akcji).

 

2. Korzyści z posiadania sklepu internetowego

Tworzenie strony sklepu internetowego to umiejętność sporządzenia projektu graficznego, ale nie tylko. Do tego dochodzi również zakodowanie go do systemu CMS, a także dalsza wiedza techniczna. Potrafimy wykorzystać nasze umiejętności, by dawały maksimum korzyści naszym Klientom z prowadzenia sklepu w sieci.

Niskie koszty – to Twoje zaoszczędzone pieniądze, które możesz przeznaczyć np. na promocję sklepu w sieci. Nie musisz ponosić kosztów na wynajem lokalu i opłaty z tym związane czy na zatrudnienie pracowników.

Większy zasięg terytorialny – masz możliwość dotarcia ze swoimi produktami czy usługami niemal wszędzie. Obecnie internet jest w każdym zakątku świata. Po co ograniczać się tylko do Polski? Przed Tobą stoi Europa i cały świat.

Funkcjonalność dla Klienta, a dla Ciebie wygoda to równie bardzo istotne aspekty sklepu internetowego. W jednym panelu administracyjnym będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, by Twój sklep działał „po twojemu”.

Dodatkowe usługi – wzbogacimy Twój sklep nie tylko o funkcjonalny i przejrzysty layout graficzny sklepu, ale możemy wykonać dla Ciebie również LOGO, identyfikację wizualną czy zadbać o hosting i domenę. Służymy radą – daj nam znać, czego potrzebujesz.

3. Etapy tworzenia sklepu internetowego w Best Net

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz: KONTAKT