fbpx

+48 791 126 366

1. Po co są strony internetowe?

 

Strona internetowa to Twoje miejsce w sieci.

Tworzenie stron internetowych to współcześnie jedna z najefektywniejszych dróg dotarcia do nowego klienta czy odbiorcy, ale na zaistnienie w sieci. Dlatego też strona internetowa powinna być funkcjonalna, estetyczna i intuicyjna, bo stanowi wizytówkę firmy. Jak wynika z badań, strona internetowa, a konkretnie jej wygląd to  jeden z fundamentalnych elementów, na które Twój potencjalny odbiorca zwraca uwagę. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by strona, której pragniesz była oryginalna, a przy tym odpowiednio wyeksponuje  i pokaże Twoje usługi czy produkty. Zapraszamy do dalszej części, byś dowiedział się jak pracujemy.

RESPONSYWNOŚĆ

   Z każdym rokiem przybywa urządzeń mobilnych, czyli telefonów, tabletów. Responsywność polega na dostosowaniu układu Twojej strony do tych urządzeń. To ułatwia wyświetlenie strony na mniejszych ekranach, a obecnie coraz częściej w ten sposób przeglądamy strony czy dokonujemy zakupów.

INTUICYJNOŚĆ

To dzięki niej odbiorca może szybko i bez  problemów znaleźć to, czego szuka. Nieintuicyjna strona szybko zniechęci do pozostania na stronie i szukania potrzebnych wiadomości. To niestety znacząco wpływa na niską efektywność strony internetowej. My zadbamy, by Twoja strona była przyjazna i przyciągająca dla odbiorców.

CMS

 To system zarządzania treścią, który musi być przejrzysty i intuicyjny, by z łatwością dokonywać kolejnych aktualizacji strony internetowej. Wspieramy Cię również w tym, dobierając i dopasowując CMS do Twoich potrzeb. 

  OPTYMALIZACJA

To coś, czego nie widać. To bardzo ważna funkcja  każdej strony www, dająca wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania stron internetowych.

2. Twój biznes potrzebuje naprawdę dobrej strony - dlaczego?

Rozpoznawalność marki – estetyczna i przystępna strona internetowa to forma, w jakiej wychodzisz do klienta czy odbiorcy ze swoją stroną. Kiedy użytkownik również jej szuka, znajdzie na pewno w internecie, ponieważ dzisiaj wszystko dzieje się w sieci i mediach.

Kreowanie wizerunku – to uzupełniające elementy strony, takie jak na przykład blog czy aktualności, które budują pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Materiały, jakie tu zamieszczasz, możesz aktualizować  z dowolną częstotliwością. Stanowi to również wizytówkę biznesu, co następnie przekłada się bezpośrednio na wizerunek w sieci.

Zaufanie – użytkownicy są bardzo ufni w stosunku do informacji znalezionych w sieci. Dlatego musisz pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że z Tobą warto robić interesy.

Prezentacja oferty – obecny klient bardzo różni się od tego, który był jeszcze kilka lat temu. Teraz nasze życie nabiera tempa, zakupów dokonujemy w sieci, dlatego daj poznać się zanim Twój odbiorca skontaktuje się z firmą.

3. Etapy tworzenia strony internetowej w Best Net

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz: KONTAKT